«1...1011121314...67»

Felhasználó
11 éve
Akkor már beleszólok én is. Bár nem láttam mit reagált Legend (gondolom törölte valaki), de..
Legendet, Gaz, és Andris te is egyfolytában csak oltjátok, miközben ő egy rossz szót sem szól nektek be soha. És igen, már skypeon is mondtam párszor, hogy ha nem tetszik, hogy itt van, akkor vagy megszoksz vagy megszöksz. Azért mert 1-2 embernek baja van a másikkal, bár szerintem ők sem tudják mi a bajuk, még nem fogjuk azt az embert kirúgni. Tessék érvelni, miért is jó, hogy bepofáztok mindig Legendnek, aztán meg csodálkoztok ha balhé van. (Ez most igazából Andrisnak szól). Én teljes mértékben kiállok Legend mellett, mert végülis nagyrészt én juttattam be ide.

Legutóbb szerkesztve johnny_english által.

.

Felhasználó
11 éve
Én töröltem. A tiédet pedig megszökszre javítottam, mert úgy szól a mondás.
Mocskolódás nélkül nem lehet megbeszélni a problémákat?

Felhasználó
11 éve
Ne kapd már föl a szart, Jani! Ez csak egy baráti oltogatás. Milyen lenne már az élet, ha nem lenne kit piszkálni? Amúgy meg semmi rossz szándék nincs benne. Ha Legend úrfi megsértődött, akkor bocsánatot szeretnék kérni tőle. Szerintem Andris is ugyanezen véleményen van, de ha nem, akkor kíváncsi lennék az ő verziójára :)

Legutóbb szerkesztve Gaz által.


Moderátor
11 éve
Treb te ki provokáltad a hülyeségeddel,Legend bekerülése után baszott fel anno valamivel,azóta már ez megszokás hogy piszkálom,de ha ő megsértődik akkor az az ő baja.Érdekes,pizzát is rengeteget piszkálom,ő is engem,de mégse sértődünk meg.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Remélem ezzel be lett fejezve.
Tök jó, hogy áthozod az aláírásod az új fórumra, ahol karmának már híre hamva sincs, így az aláírásnak sem. Admin ;)

http://www.youtube.com/skinmonkey77

Felhasználó
11 éve
↑                               

Felhasználó
11 éve
Ki a fasza gyerek? (via3, fél 10)

Felhasználó
11 éve
Gazzal semmi bajom már... :D Andris szerintem komolyan veszi de ő tudja, nem megsértődök hanem inkább nem figyelek arra amit mondasz mert ha veszekszünk senki nem jön ki belőle jól. Amúgy köszi Jancsi! <3 :$ :D
dddd.png
[Nem érdekel a múltja, mert tökös gyerekként felvállalja, továbbá rablóból lesz a legjobb pandúr. (By: JEL) Nekem! ^_^ https://www.facebook.com/photo.php?fbid=401598469904664&set=a.399385243459320.92933.301659949898517&type=1&theater

Felhasználó
11 éve
Miért is folytatod? Úgy tűnik eléggé odafigyeltél arra, amit mondott D:

Moderátor
11 éve
Most vihetem vissza a sokkolót...
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek
«1...1011121314...67»